پایگاه اطلاع رسانی مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران مصحف جمهوری اسلامی، قرآن، قران کریم، ایران مصحف، طبع، نشر، مصحف، quran

مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران

هشتمین کارگاه ماهانه نسخ و ثلث دارالکتابه برگزار شد.


» کد خبر: 10243
» 5 بهمن 92 ساعت 16:53
خانه » اخبار
هشتمین کارگاه ماهانه نسخ و ثلث دارالکتابه برگزار شد.

هشتمین کارگاه تخصصی ماهانه خط نسخ و ثلث مورخ 3 و 4 بهمن ماه 1392 در دارالکتابه مرکز طبع و نشر قرآن کریم با حضور بیش از 130 هنرمند برگزار شد.

در کارگاه روز پنجشنبه مورخ 92/11/3 که ویژه هنرمندان نسخ نویس بود، در ابتدا حلقه های کتابت قرآن اساتید فن، آقایان: اسدی، قربانی، بخشی، رضایی، خزاعی و عبادی تشکیل شد و در نوبت بعدازظهر این کارگاه، استاد نعیمایی و استاد ارشد دارالکتابه جناب آقای استاد احمد عبدالرضایی سخنرانی نمودند.

در کارگاه ثلث نویسان دارالکتابه که روز جمعه مورخ 92/11/4 برگزار شد، در نوبت صبح حلقه های آقایان رضائیان، اسدی و فاضلی مقدم برگزار شد و سپس در کارگاه نوبت بعدازظهر، تکالیف هنرمندان توسط استاد عبدالرضایی مورد ارزیابی و بحث و بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است این کارگاه ها به صورت ماهانه، ویژه هنرمندان خط نسخ و ثلث که آثار آنها به تأیید دارالکتابه رسیده اند برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دارالکتابه به نشانی www.darolketabeh.ir مراجعه نمایند.