پایگاه اطلاع رسانی مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران مصحف جمهوری اسلامی، قرآن، قران کریم، ایران مصحف، طبع، نشر، مصحف، quran

مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران

چهاردهمین دوره طرح هزاران ختم قرآن از سوی رادیو قرآن برگزار می‏ شود


» کد خبر: 10318
» 10 خرداد 93 ساعت 15:26
خانه » اخبار
چهاردهمین دوره طرح هزاران ختم قرآن از سوی رادیو قرآن برگزار می‏ شود

چهاردهمين دوره طرح هزاران ختم قرآن مجيد به نيت سلامتي و تعجيل در ظهور امام زمان (عج) همانند سال هاي گذشته، طي نيمه نخست ماه شعبان المعظم از سوي راديو قرآن برگزار مي‏ شود.

در راستاي ترويج فرهنگ انتظار و دعا براي تعجيل در فرج منجي عالم بشريت(عج) و با توجه به اهميت و بركات ختم قرآن از جمله اجابت قطعي يك دعا براي ختم كننده و اينكه بالاترين دعاها و عبادت ها، انتظار فرج خوانده شده است، راديو قرآن امسال نيز با همكاري نهادهاي قرآني كشور چهاردهمين دوره طرح هزاران ختم قرآن مجيد را برگزار مي‏ كند.

طرح هزاران ختم قرآن از سال 1379 هر ساله طي نيمه اول ماه شعبان، همزمان با ميلاد امام زمان (عج) با هدف دعا براي سلامتي و تعجيل در فرج حضرت ولي عصر (عج) برگزار مي‏ شود و از آغاز اين طرح تاكنون سازمان ‏ها و نهادهاي فرهنگي دولتي و سازمان‏ هاي مردم ‏نهاد براي اجراي اين طرح همكاري خوبي داشته ‏اند.

آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني(ع)، بنياد ختم قرآن مجيد، مجموعه خبرگزاري ايكنا و صدا و سيما از اصلي‏ ترین همكاران راديو قرآن در اجراي اين طرح قرآني به شمار مي‏ روند.

علاقه‏ مندان براي شركت در اين طرح قرآني در بازه زماني اول تا 15 ماه شعبان مي‏ توانند با شماره تلفن‏ هاي 55955767 و 55935757 -021 همكاران مستقر در آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني (ع) تماس بگيرند و علاقه ‏مندي خود براي قرائت حداقل يك جزء از قرآن كريم را به ثبت رسانند.

همچنين از طريق ارسال جزء مورد نظر به سامانه پيامك 30000114 نيز مي‏ توانند در اين طرح شركت كنند و يا با مراجعه به سايت www.radioquran.ir  نام خود را در طرح هزاران ختم قرآن مجيد به نيت سلامتي و تعجيل در ظهور امام زمان(عج) ثبت كنند.

هر ساله با اعلام آغاز ثبت نام از علاقه‏ مندان براي شركت در طرح به نيت سلامتي و تعجيل در ظهر حضرت ولي عصر (عج)، تعداد كثيري از مردم به واسطه راه‏ هاي ارتباطي بيان شده، علاقه‏ مندي خود را براي مشاركت در طرح هزاران ختم قرآن بيان مي ‏كنند به طوري كه گاهاً همكاران راديو قرآن را در پاسخگويي دچار مشكل مي‏ كنند.

راديو قرآن و شبكه‏ هاي ديگر راديويي و تلويزيوني نيز در جهت اطلاع ‏رساني از اين طرح به طور هم زمان اقدام به توليد و پخش برنامه‏ هايي ويژه خواهند كرد كه از جمله آنها آنونس و تيزر تبليغ طرح و نيز برنامه‏ هاي محتوايي با موضوع مهدويت است.

بياييد با هديه يك شاخه گل از قرآن، يعني قرائت حداقل يك جزء در طرح هزاران ختم قرآن كريم براي سلامتي و تعجيل در فرج امام عصر (عج) شركت كنيم.

و اين پايان خوب انتظار است...

 

 

 

(جهت دریافت پوستر طرح کلیک نمائید.)