پایگاه اطلاع رسانی مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران مصحف جمهوری اسلامی، قرآن، قران کریم، ایران مصحف، طبع، نشر، مصحف، quran

مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران

برگزاری محفل شب های نورانی در محضر قرآن و عترت (ع)


» کد خبر: 10414
» 25 خرداد 94 ساعت 00:35
خانه » اخبار
برگزاری محفل شب های نورانی در محضر قرآن و عترت (ع)

مصلای امام خمینی(ره) در ماه مبارک رمضان میزبان روزه داران و قرآن دوستان خواهد بود.

برنامه «شب های نورانی در محضر قرآن و عترت (علیهم السلام)» از چهار‌شنبه 27 خرداد‌ماه 1394 برابر با 29 شعبان 1436 هجری قمری آغاز و تا روز 19 تیر‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

این برنامه که سال گذشته اولین دوره‌اش را تجربه کرد امسال با افزایش بخش‌ها روبرو است و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی گوناگونی برای علاقه‌مندان درنظر دارد که در مساحتی بالغ بر 10 هزار متر مربع برگزار می‌شود.

در این برنامه 5 بخش کودک و نوجوان‏، کتاب،‏ محصولات فرهنگی،‏ عفاف و حجاب و محافل قرآنی و کرسی‌های تلاوت درنظر گرفته شده که همه روزه از ساعت 18 الی 1 بامداد پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

بخش کتاب این نمایشگاه امسال به صورت مستقل و یکپارچه برگزار می‌شود که در آن 3 هزار عنوان کتاب در 22 موضوع عرضه خواهد شد، همچنین بخش عفاف و حجاب نمایشگاه امسال با غرفه‌های بیشتر برگزار و چند بخش ویژه از جمله غرفه دوخت رایگان چادر برپا خواهد شد.

برگزاری برنامه‌های مختلف قرآنی مانند جزء خوانی قرآن، کرسی تلاوت با حضور قاریان ایرانی و مصری و برگزاری مسابقات شاد مذهبی از دیگر برنامه های این نمایشگاه است که در ساعات قبل و بعد از افطار برگزار و به صورت زنده و مستقیم از طریق رادیو و شبکه قرآن پخش می‌شود.

نمایشگاه «شب‌های نورانی» همه شب در رواق شرقی مصلای بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقه‌مندان است می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پایگاه اطلاع رسانی شب های نورانی در محضر قرآن و عترت (علیهم السلام) به آدرس shabhayenoorani.ir مراجعه فرمائید.