پایگاه اطلاع رسانی مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران مصحف جمهوری اسلامی، قرآن، قران کریم، ایران مصحف، طبع، نشر، مصحف، quran

مرکز طبع و نشر قرآن جمهوری اسلامی ایران

پیام تسلیت مرکز طبع و نشر قرآن کریم به مناسبت درگذشت استاد محمدرضا شهیدی‌پور


» کد خبر: 10620
» 23 مرداد 01 ساعت 20:24
خانه » اخبار

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

 

 

با نهایت تأثر، ارتحال معلم با فضیلت، حافظ قرآن، استاد قرائت و پژوهشگر عرصه‌های مختلف قرآنی مرحوم مغفور حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای حاج شیخ محمدرضا شهیدی‌پور را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)، عموم جامعه قرآنی و خانواده سوگوار و مکرّم ایشان تسلیت می‌گوییم.

این استاد والامقام با تواضع و صفای باطن مثال‌زدنی، در طول بیش از دو دهه، حضوری مؤثر در جلسات شورای علمی مرکز طبع و نشر قرآن کریم داشت و همواره با نظرات صائب و راهگشای خود، مباحث علمی را راهبری کرده و به مقصود می‌رساند.

کارنامه ماندگار ایشان در عرصه تهیه مصحف جمهوری اسلامی ایران، به مثابه صدقه جاریه است که برای همیشه، مشتاقان کلام الهی را بهره‌مند خواهد ساخت.

مرکز طبع و نشر قرآن کریم ضمن اظهار تأثر فراوان از این ضایعه مولمه - که در ایام عزای حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام رخ داد - از محضر حضرت رب‌العالمین درخواست می‌نماید تا پاداش خلوص نیت و تلاش مجاهدانه این استاد با کرامت را علو درجات و همنشینی با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله علیه‌السلام قرار دهد.

24 مرداد 1401